Pomáháme motoristům v nouzi!

Jsme tu pro vás NONSTOP:

+420 777 124 077

Hodnocení a recenze na Šumavskou asitenční

Pokud jste byly s našimi službami spokojeni, budeme velmi rádi, pokud nás ohodnotíte na Googlu, Facebooku, nebo na webu Firmy.cz. Děkujeme.

Sdělte nám Vaše postřehy a připomínky

Stále je co zlepšovat a proto budeme velmi rádi pokud nám sdělíte naše připomínky, návrhy a zkušenosti s našimi službami. Učinit tak můžete třeba emailem na vlasek@odtahovka.info. Předem děkujeme.

Naši zákazníci napsali:

Marie P., nehoda u Vimperka, Škoda Roomster přes střechu za svodidly

Vážený pane, chtěla bych Vám poděkovat za pomoc po mé autonehodě s červeným Roomstrem u Vimperka. Velmi jsem ocenila Váš přístup jak po odborné stránce, tak i po stránce lidské. Nelze rovněž opomenout Vaše organizační schopnosti. Jako laik jsem mohla jen žasnout s jakou jistotou a citlivě jste automobil dokázali dostat z příkopu zpět na silnici a na Váš přívěs, za sněžení a náročných podmínek pak vše dopravit do autoservisu a v neposlední řadě, jak jste s naprostou samozřejmostí mi pomohl i se všemi zavazadly. Myslím, že ne pro všechny je tento přístup běžný. Ještě jednou Vám moc děkuji. Vaši firmu ráda doporučím každému, kdo by podobnou pomoc potřeboval. Marie P. Čelákovice