Pomáháme motoristům v nouzi!

Jsme tu pro vás NONSTOP:

+420 777 124 077

Ekologická likvidace vozidel – autovraků

Potvrzrní o převzetí autovraku do zařízení ke sberu autovraku.

Dříve něž zaplatíte za ekologickou likvidaci Vašeho vozidla, nebo minimálně za jeho odtah, zeptejte se nás, jestli za autovrak nejsme schopni zaplatit my Vám, nebo zda Vám nejsme schopni zajistit alespoň jeho odtah k likvidaci zdarma.

Ve spolupráci s našimi partnery zajišťujeme výkup poškozených, či havarovaných vozidel.

Všichni tito partneři mají oprávnění k ekologické likvidaci autovraků, takže Vám samozřejmě vystaví Potvrzení o ekologické likvidaci vozidla, které je úředníky vyžadováno k trvalému odhlášení vozidla z registru vozidel.

Doporučujeme Vám, aby jste se o odvozu a případné ekologické likvidaci Vašeho autovraku, informovali dříve, než zrušíte pojistnou smlouvu, protože některé pojišťovny hradí náklady na odtah a likvidaci i u vozidel, které nikdo nechce vykoupit. To platí pouze v případě, že máte platnou pojistku, proto se před zrušením pojistky nejdříve na tuto skutečnost informujte.

Co k ekologické likvidaci potřebujete

K ekologické likvidaci vozidla potřebujete velký technický průkaz od likvidovaného vozidla (stačí jeho kopie). Pokud nebudete přítomni u předání k likvidaci osobně, potřebujeme od Vás podepsat žádost o zajištění ekologické likvidace s údaji o majiteli vozidla vč. čísla Občanského průkazu a s údaji o vozidle.