Pomáháme motoristům v nouzi!

Jsme tu pro vás NONSTOP:

+420 777 124 077

Pneuservis NONSTOP – Zdíkov, Nový Dvůr

Pneuservis NONSTOP Šumavská asistenční

Pneuservis NONSTOP

Pneuservis je Vám k dispozici NONSTOP, 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Mimo běžnou pracovní dobu (uvedena v zápatí stránky) je nutné si čas Vašeho příjezdu domluvit předem na telefonu +420 777 244 566. Služby mimo běžnou pracovní dobu jsou za příplatek dle platného ceníku.

Pneuservis provádí:

  • kompletní přezutí vašeho vozu (na rozdíl od některé naší konkurence provádíme veškeré služby i u pneumatik zakoupených jinde, než u nás) (průměr disků přezouvaných kol od 9″ až 30″)
  • pro osobní, terénní, malé nákladní a užitkové automobily, stavební, zahradní, zemědělskou a manipulační techniku
  • vyvážení kol na kvalitní vyvažovačce s laserem (průměr disků vyvažovaných kol od 9″ až 30″)
  • oprava pneumatik (knotem, nebo klasické lepení po demontáži pneumatiky z ráfku)
  • prodej pneumatik (všech rozměrů a značek, na osobní, terénní, užitková, nákladní vozidla, zemědělskou, stavební, zahradní a manipulační techniku.)
  • prodej plechových a hliníkových ráfků všech rozměrů na všechny typy vozidel a techniky
  • nejběžnější rozměry pneumatik držíme skladem
  • máme i sklad starších pneumatik, zejména pro případy, kdy je nutné nazout alespoň „nějakou“ pneumatiku „na dojetí“

Pokud nemá vaše vozidlo rezervu, je vám k dispozici naše odtahová služba, která se postará o jeho odtah do našeho pneuservisu, včetně odvozu posádky. Vozidlo odtahové služby obvykle vyjede k zákazníkovi nejpozději do 15 minut od nahlášení události. Spolupracujeme se všemi kvalitními asistenčními službami většiny českých pojišťoven a tak jsme schopni pro většinu zákazníků provést odtah jejich vozidla zdarma.

Výběr pneumatik on-line a zaslání do našeho pneuservisu

Pneumatiky si můžete vybrat i online a nechat si je zaslat k nám do servisu. Dlouhodobě se nám osvědčila spolupráce s prodejcem Dobré Pneu s.r.o.. Na jejich webu si můžete vybrat pneumatiky, které vám vyhovují.

Při ukončování objednávky si nezapomeňte vybrat zaslání přímo do našeho pneuservisu – Pneuservis Šumavská asistenční.

Pneuservis je Vám k dispozici i mimo běžnou pracovní dobu (uvedena níže) po předchozí telefonické domluvě 24 hodin denně, 7 dní v týdnu na NONSTOP telefonním čísle +420 777 244 566.

Pneuservis bez čekání – rezervace předem

Čekat v pneuservisu, než přezujeme vozidla zákazníků, kteří k nám přijeli před Vámi, je zcela zbytečné. Zarezervujte si termín přezutí vašeho vozu na konkrétní čas. Můžete k nám také vozidlo přivézt a odvézt jej třeba druhý den, až po přezutí / opravě.