Pomáháme motoristům v nouzi!

Jsme tu pro vás NONSTOP:

+420 777 124 077

Vyprošťování vozidel po nehodě

Vyprošťování osobních, terénních i nákladních vozidel, dodávek a autobusů

Ať už se vozidlo po nehodě nachází v jakémkoliv stavu, místě a poloze, postaráme se o jeho vyproštění odpovídající technikou.

Havarované vozidlo vyprostíme šetrně, odborným způsobem, tak, aby nedošlo k jeho dalšímu poškození.

Pozor na možné poškození vozidla při vyprošťování neodborným způsobem!

Při vyprošťování vozidla nadělají mnozí ochotníci víc škody než užitku. Mnohdy to myslí i dobře, ale nedostatek zkušeností a potřebného vybavení Vám může způsobit daleko větší škody na vozidle, než kolik obvykle stojí odborně provedené vyproštění i s odtahem dohromady. Vyproštění je odborná činnost, kterou je lepší nechat na těch, kteří to umí a mají mnohaleté zkušenosti. Volejte +420 777 124 077 a my Vaše vozidlo odborně vyprostíme. Zdánlivě levné škubání za vozidlo, které je ve škarpě, traktorem, nákladním nebo terénním autem se Vám může velmi prodražit.

Cena za vyproštění vozidla

Cena za vyproštění vozidla se odvíjí od typu a hmotnosti vozidla, náročnosti jeho vyproštění, rozsahu poškození a mnoha dalších faktorech. Bez toho, aniž bychom viděli situaci na místě, nejsme schopni přesně určit cenu za vyproštění.

Ceník

Vyproštění ZDARMA

Většina českých motoristů má nárok na vyproštění vozidla zdarma. Zeptejte se nás, jestli i vy máte nárok na vyproštění zdarma. Volejte +420 777 124 077.

Pokud Vás naboural řidič druhého vozidla (viník), a vy jste poškozený, máte nárok na vyproštění zdarma VŽDY. S příslušnou pojišťovnou si proplacení vyřídíme sami.