Pomáháme motoristům v nouzi!

Jsme tu pro vás NONSTOP:

+420 777 124 077

Odtahová služba – odtah vozidla z Itálie

Odtahy vozidel z Itálie

Odtahová služba společnosti Šumavská asistenční s.r.o. provádí odtahy vozidel z Itálie. Odtahová služba je schopná být v Itálii do 5 hodin od objednávky odtahu (hranice Rakousko/Itálie – Brenner). Spolu s odtahovaným vozidlem můžeme odvést i posádku vozidla (až 8 osob).

Volejte NONSTOP +420 777 124 077

Cena odtahu vozidla z Itálie

Cena odtahu vozidla z Itálie do ČR začíná na částce 13499,- Kč + mýto (tunely a desetidenní rakouská dálniční známka) + příslušná sazby DPH (Brenner – Vimperk). Přesnou cenu odtahu vozidla a přibližnou dobu příjezdu na místo naložení, Vám sdělíme po upřesnění adresy místa naložení, místa složení, počtu přepravovaných osob a typu odtahovaného vozidla (hmotnost a velikost).

Odtah vozidla v Itálie ZDARMA

Je velmi pravděpodobné, že i vy máte nárok na část odtahu, nebo dokonce celý odtah z Itálie zcela zdarma. Pokud mám sdělíte, u jaké pojišťovny je vaše vozidlo pojištěno a číslo zelené karty, popřípadě i číslo havarijní pojistky, jaká je jeho registrační značka a co se stalo. Zjistíme zda a jakém rozsahu máte nárok na odtah zdarma. Tuto cenu Vám pak odečteme od celkové ceny odtahu. Pokud chcete tuto slevu na odtah uplatnit, musíte nám tento požadavek sdělit před naším výjezdem (požadavek asistenční služeb některých pojišťoven).

Odtahová služba přiveze do Itálie náhradní vozidlo

Na místo nehody, či poruchy Vám může naše odtahová služba přivést náhradní vozidlo a vy tak můžete pokračovat v cestě na dovolenou, nebo za prací.

Bližší informace o odtahu vozidla z Itálie Vám poskytneme na NOSTOP telefonním čísle +420 777 124 077.