Pomáháme motoristům v nouzi!

Jsme tu pro vás NONSTOP:

+420 777 124 077

Odtahová služba – odtah vozidel z Německa

Odtah vozidla z Německa

Odtahová služba společnosti Šumavská asistenční s.r.o. provádí odtahy vozidel z Německa. Spolu s odtahovaným vozidlem můžeme odvést i posádku vozidla (až 8 osob).

Volejte NONSTOP +420 777 124 077

Cena odtahu vozidla z Německa

Cenu odtahu vozidla z Německa do ČR a přibližnou dobu příjezdu na místo naložení, Vám sdělíme po upřesnění adresy místa naložení, místa složení, počtu přepravovaných osob a typu odtahovaného vozidla (hmotnost a velikost vozidla).

Odtah vozidla v Německa ZDARMA

Je velmi pravděpodobné, že i vy máte nárok na část odtahu, nebo dokonce celý odtah z Německa zcela zdarma. Pokud mám sdělíte, u jaké pojišťovny je vaše vozidlo pojištěno a číslo zelené karty, popřípadě i číslo havarijní pojistky, jaká je jeho registrační značka a co se stalo. Zjistíme zda a jakém rozsahu máte nárok na odtah zdarma. Tuto cenu Vám pak odečteme od celkové ceny odtahu. Pokud chcete tuto slevu na odtah uplatnit, musíte nám tento požadavek sdělit před naším výjezdem (požadavek asistenční služeb některých pojišťoven).

Odtahová služba přiveze do Německa náhradní vozidlo

Na místo nehody, či poruchy v Německa Vám může naše odtahová služba přivést náhradní vozidlo a Vy tak můžete pokračovat v cestě na dovolenou, nebo za prací.

Bližší informace o odtahu vozidla z Německa Vám poskytneme na NOSTOP telefonním čísle +420 777 124 077.