Pomáháme motoristům v nouzi!

Jsme tu pro vás NONSTOP:

+420 777 124 077

Odtahová služba – odtah vozidel z Rakouska

Odtahová služba společnosti Šumavská asistenční s.r.o. provádí odtahy vozidel z Rakouska. Spolu s odtahovaným vozidlem můžeme odvést i posádku vozidla (až 8 osob).

Odtahy vozidel z Rakouska

Volejte NONSTOP +420 777 124 077

Cena odtahu vozidla z Rakouska

Cenu odtahu vozidla z Rakouska do ČR a přibližnou dobu příjezdu na místo naložení, Vám sdělíme po upřesnění adresy místa naložení, místa složení, počtu přepravovaných osob a typu odtahovaného vozidla (hmotnost a velikost vozidla).

Odtah vozidla v Rakouska ZDARMA

Je velmi pravděpodobné, že i vy máte nárok na část odtahu, nebo dokonce celý odtah zcela zdarma. Pokud mám sdělíte, u jaké pojišťovny je vaše vozidlo pojištěno a číslo zelené karty, popřípadě i číslo havarijní pojistky, jaká je jeho registrační značka a co se stalo. Zjistíme zda a jakém rozsahu máte nárok na odtah zdarma. Tuto cenu Vám pak odečteme od celkové ceny odtahu. Pokud chcete tuto slevu na odtah uplatnit, musíte nám tento požadavek sdělit před naším výjezdem (požadavek asistenční služeb některých pojišťoven).

Odtahová služba přiveze do Rakouska náhradní vozidlo

Na místo nehody, či poruchy v Rakousku Vám může naše odtahová služba přivést náhradní vozidlo a Vy tak můžete pokračovat v cestě na dovolenou, nebo za prací.

Bližší informace o odtahu vozidla z Rakouska Vám poskytneme na NOSTOP telefonním čísle +420 777 124 077.