Pomáháme motoristům v nouzi!

Jsme tu pro vás NONSTOP:

+420 777 124 077

Služby zdarma

Odtahová služba, nebo asistenční služba zdarma? Je to vůbec možné? Ano je! Většina českých motoristů má nárok na asistenci / odtah vozu zdarma! Nárok na odtah, asistenci vyplývá z pojištění Vašeho vozu. Každá z českých pojišťoven má ke svému povinnému ručení, či havarijnímu pojištění pro své klienty služby zdarma. Tyto služby klientům pojišťoven zajišťují jejich dispečinky asistenčních služeb.

Šumavská asistenční a odtahová služba společnosti Šumavská asistenční je smluvním partnerem všech významných dispečinků asistenčních služeb působících na českém trhu. Z tohoto důvodu jsme schopni poskytnout většině českých motoristů služby zdarma a částku za asistenci, nebo odtah si vyfakturovat přímo na příslušný dispečink. Klient, který má nárok na asistenci, nebo odtah zdarma, nám tedy za tyto provedené služby neplatí.

Rozsah služeb zdarma

Rozsah služeb zdarma se velmi liší podle jednotlivých pojišťoven a typu pojistek. V některývh případech má klient nárok na odtah při základním povinném ručení, jindy jen při připojištění. Podmínky za kterých jsou poskytovány služby zdarma pojišťovny mění a proto nemá smysl zde konkrétně popisovat jednotlivé nároky, neboť zítra může být situace zcela odlišná. Existují dokonce i pojistky, u kterých nejsou žádné, nebo jen velmi omezené asistenční služby. V takových případech se vyplatí pořídit si k pojistce ještě asistenční kartu.

Jak zjistit nárok na služby zdarma?

Nárok na služby zdarma by jste měli vyčíst z jednotlivých pojistných smluv a pojistných podmínek. Obvykle to bývá poměrně nesrozumitelně napsáno a tak je jednodužší, pokud nám při řešení konkrétní situace zavoláte na telefon 777 124 077. Pokud nám sdělíte SPZ vozu, číslo pojistky a pojišťovnu (tyto údeje vyčtete ze zelené karty k vozidlu), popřípadě u které pojišťovny je vozidlopojištěno havarijně a popíšete nám Váš aktuální problém, ověříme, na jaké konkrétní služby máte v danou chvíli nárok a obratem Vám sdělíme, zda Vám jsme v této situace schopni pomocí zdarma, či zda budete něco doplácet.