Pomáháme motoristům v nouzi!

Jsme tu pro vás NONSTOP:

+420 777 124 077

Odtahová služba a další služby zdarma

POZOR!!! Až do odvolání poskytujeme služby za úhradu na místě!

Pokud chcete využít služeb zdarma, které plynou z pojistky Vašeho vozidla, informujte nás o tomto Vašem požadavku již při telefonické objednávce. Vzhledem k současné neochotě většiny asistenčních služeb platit za naše výjezdy adekvátní cenu, jsme byly nuceni přistoupit u valné většiny zásahů k úhradě našich služeb v hotovosti (nebo expresním převodem) na místě zásahu. Za námi poskytnuté služby Vám vystavíme daňový doklad a ten si pak můžete nechat proplatit u své pojišťovny.

Odtahová služba, nebo asistenční služba zdarma? Je to vůbec možné? Ano je! Většina českých motoristů má nárok na asistenci / odtahovou službu vozu zdarma! Nárok na odtahovou službu či asistenci vyplývá z pojištění Vašeho vozu. Každá z českých pojišťoven má ke svému povinnému ručení, či havarijnímu pojištění pro své klienty služby zdarma. Tyto služby klientům pojišťoven zajišťují jejich dispečinky asistenčních služeb.

Šumavská asistenční a odtahová služba společnosti Šumavská asistenční je smluvním partnerem všech významných dispečinků asistenčních služeb pojišťoven působících na českém trhu. Z tohoto důvodu jsme schopni poskytnout většině českých motoristů služby zdarma a částku za asistenci, nebo odtah si vyfakturovat přímo na příslušný dispečink. Klient, který má nárok na asistenci, nebo odtah zdarma, nám tedy za tyto provedené služby neplatí.

Rozsah služeb zdarma

Rozsah služeb zdarma se velmi liší podle jednotlivých pojišťoven a typu pojistek. V některých případech má klient nárok na odtah při základním povinném ručení, jindy jen při připojištění. Podmínky za kterých jsou poskytovány služby zdarma pojišťovny mění a proto nemá smysl zde konkrétně popisovat jednotlivé nároky, neboť zítra může být situace zcela odlišná. Existují dokonce i pojistky, u kterých nejsou žádné, nebo jen velmi omezené asistenční služby. V takových případech se vyplatí pořídit si k pojistce ještě asistenční kartu.

Jak zjistit nárok na služby zdarma?

Nárok na služby zdarma by jste měli vyčíst z jednotlivých pojistných smluv a pojistných podmínek. Obvykle to bývá poměrně nesrozumitelně napsáno a tak je jednodušší, pokud nám při řešení konkrétní situace zavoláte na telefon 777 124 077. Pokud nám sdělíte SPZ vozu, číslo pojistky a pojišťovnu (tyto údaje vyčtete ze zelené karty k vozidlu), popřípadě u které pojišťovny je vozidlo pojištěno havarijně a popíšete nám Váš aktuální problém. Ověříme, na jaké konkrétní služby máte v danou chvíli nárok a obratem Vám sdělíme, zda Vám jsme v té konkrétní situace schopni pomocí zdarma, či zda budete něco doplácet.